Kup quada i odlicz pełen VAT - 🕿 (+48) 515 122 959

Quady inne

Jazda quadem dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Kupując quad masz pewność, że doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych pracach, jak i podczas rekreacyjnego odpoczynku. Szaleństwa jazdy quadem pozwalają na odprężenie się i pokonywanie własnych słabości. Z nami wybierzesz odpowiedni dla Siebie quad, dostosowany do Twoich potrzeb.

Oferujemy najlepsze quady do jazdy rekreacyjnej doskonałe na wycieczki krajobrazowe i spotkania integracyjne, szybkie quady sportowe, wyścigowe z dużym skokiem zawieszenia rozwijające znaczne prędkości z napędem na tylne koła (2x4) i wytrzymałe quady terenowe, przeprawowe przeznaczone do jazdy w ciężkim terenie z napędem na wszystkie cztery koła (4x4) z możliwością odłączenia przedniego napędu.

Bogate wyposażenie quadów pozwala na łatwiejszą jazdę. Sprawne manewrowanie pomiędzy przeszkodami zapewni quadowi wspomaganie kierownicy (EPS), a bezpieczne zjechanie ze stromych zjazdów bez konieczności użycia hamulców aktywna kontrola zjazdu (ADC). EBS umożliwi hamowanie silnikiem. Wybór modelu quada należy do Ciebie.