Kup quada i odlicz pełen VAT - 🕿 (+48) 515 122 959

Za wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty mogą zapłacić Państwo w jednej z przedstawionych form:


Płatność elektroniczna – dzięki możliwości zapłaty za pojazdy i akcesoria za pomocą płatności elektronicznej, mają Państwo możliwość zakupu produktów bez wychodzenia z domu. Wybierając opcję płatności elektronicznej w ciągu kilku chwil zostaną Państwo przekierowani na stronę banku, za pomocą której zapłacą Państwo za wybrane pojazdy i akcesoria. Po wpłynięciu na nasze konto środków finansowych wyślemy do Państwa zamówione produkty.


Płatność przelewem – w momencie wybrania płatności przelewem muszą Państwo dokonać samodzielnego przelewu środków na konto naszego sklepu. Po zaksięgowaniu wpłynięcia środków na nasze konto dostarczymy Państwu wybrane produkty.


Płatność gotówką – za zakupione w naszym sklepie produkty mogą Państwo zapłacić również gotówką w naszym sklepie stacjonarnym lub przekazując niezbędne środki kierowcy dostarczającemu Państwu zamówione towary.


Raty – dla osób chcących kupić pojazdy i akcesoria przewidzieliśmy również ratalny system spłat. Aby móc kupić pojazd na raty należy skontaktować się z naszym sklepem. Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji nawiążemy współpracę z bankiem w celu ustalenia czy otrzymają Państwo zgodę na otrzymanie kredytu. Po uzyskaniu potwierdzenia dokonamy dalszych formalności pozwalających na nabycie przez Państwa zakupionych pojazdów i akcesoriów.